Rühmad

Lasteaias on viis rühma, millest üks on sõimerühm, üks aiarühm ja kolm liitrühma. Üks liitrühmadest on rahvusvaheline rühm, kus õppekeel on inglise keel. 

Meie pisike sõimerühm (Tuulekalli) on mõeldud 1,5-2-aastastele lastele ja rühmas on korraga vaid kuni 5 last. Tuulekalli rühmas on võimalik käia ka osalise ajaga.

Lasteaias on kohti 75 lapsele vanuses 1,5-7 aastat.

Lasteaed on avatud aastaringselt kõigil tööpäevadel  7:30 – 18.30 (suvel 8:00 – 18:00).

Tuulekalli rühm  on avatud 8:30 – 17:00.

Päiksekalli rühm on avatud 8:00-17.30.


Tähekalli rühm

Tähekalli õpetajad on
Maarika, Aive ja Liina.

Rühma telefon 59191493
Rühma e-post   tahekalli@kalli.ee
Maarika    maarika@kalli.ee 
Aive   aive@kalli.ee
Liina  liina@kalli.ee

Kuukalli rühm

Kuukalli õpetajad on

Liis, Margit ja Pille-Riin.

Rühma telefon: 59151386
Rühma e-post kuukalli@kalli.ee
Liis   liis@kalli.ee
Margit margit@kalli.ee
Pille-Riin   pilleriin@kalli.ee


Päiksekalli rühm

Päiksekalli õpetajad on
Terje, Maarja-Liisa ja Margit.

Rühma telefon 58786299
Rühma e-mail paiksekalli@kalli.ee
Terje   terje@kalli.ee
Maarja-Liisa  maarja-liisa@kalli.ee 
Margit margitk@kalli.ee


Pilvekalli rühm
Pilvekalli õpetajad on
Helen, Kätlin ja Veronika.

Rühma telefon 53305218
Rühma e-mail pilvekalli@kalli.ee
Helen  helen@kalli.ee
Kätlin   katlin@kalli.ee
Veronika veronika@kalli.ee


Tuulekalli rühm
Tuulekalli õpetajad on
Heilika ja Helen

Rühma telefon 5854 7273
Rühma e-post tuulekalli@kalli.ee
Heilika      heilika@kalli.ee
Helen      helen@kalli.ee