Rühmad

Lasteaias on viis rühma, millest üks on sõimerühm, üks aiarühm ja kolm liitrühma. Üks liitrühmadest on rahvusvaheline rühm, kus õppekeel on inglise keel. 

Meie pisike sõimerühm (Tuulekalli) on mõeldud 1,5-2-aastastele lastele ja rühmas on korraga vaid kuni 5 last. Tuulekalli rühmas on võimalik käia ka osalise ajaga.

Lasteaias on kohti 75 lapsele vanuses 1,5-7 aastat.

Lasteaed on avatud aastaringselt kõigil tööpäevadel  7:30 – 18.30 (suvel 8:00 – 18:00).

Tuulekalli rühm  on avatud 8:30 – 17:00.

Päiksekalli rühm on avatud 8:00-17.30.


Tähekalli rühm

Tähekalli õpetajad on
Maarika, Kaisa ja Aive.

Rühma telefon 6676635
Rühma e-post   tahekalli@kalli.ee
Maarika    maarika@kalli.ee
Kaisa kaisa@kalli.ee
Aive   aive@kalli.ee

Kuukalli rühm

Kuukalli õpetajad on

Reti, Liis ja Margit.

Rühma telefon: 6676636
Rühma e-post kuukalli@kalli.ee
Reti    reti@kalli.ee
Liis   liis@kalli.ee
Margit margit@kalli.ee


Päiksekalli rühm

Päiksekalli õpetajad on
Terje, Liisa ja Maarja-Liisa.

Rühma telefon 6676637
Rühma e-mail paiksekalli@kalli.ee
Terje   terje@kalli.ee
Maarja-Liisa maarja-liisa@kalli.ee
Liisa   liisa@kalli.ee


Pilvekalli rühm
Pilvekalli õpetajad on
Helen, Kätlin ja Veronika.

Rühma telefon 6676638
Rühma e-mail pilvekalli@kalli.ee
Helen  helen@kalli.ee
Kätlin   katlin@kalli.ee
Veronika veronika@kalli.ee


Tuulekalli rühm
Tuulekalli õpetajad on
Carmen ja Helen

Rühma telefon 5854 7273
Rühma e-post tuulekalli@kalli.ee
Carmen      carmen@kalli.ee
Helen      helen@kalli.ee