Rühmad

Kalli-kalli lasteaias on kaheksa eri vanusegruppidele mõeldud  erineva õppekeelega rühma.

Lasteaias on kohti 98 lapsele vanuses 1,5-7 aastat. Väiksematele 1,5-2-aastastele lastele mõeldud rühmade suurus on kuni 10 last ja suuremate laste rühmades on kuni 17 last.

Lasteaed on avatud aastaringselt kõigil tööpäevadel  7:30 – 18.00 (suvel 8:00 – 18:00).

Kuukalli, Tähekalli ja Pilvekalli rühmad on avatud 8:00 - 18:00.

Tuulekalli rühm  on avatud 8:30 – 17:00.

Päiksekalli rühm on avatud 8:00-17.30.

Vikerkaarekalli, Lillekalli ja Värvikalli rühmad on avatud 8:30-17:30.

Tähekalli rühm (eestikeelne liitrühm)

Tähekalli õpetajad on
Maarika, Aive ja Mirja.

Rühma telefon 59191493
Rühma e-post   tahekalli@kalli.ee
Maarika    maarika@kalli.ee
Aive   aive@kalli.ee
Mirja  mirja @kalli.ee

Kuukalli rühm (eestikeelne koolieelikute rühm)

Kuukalli õpetajad on

Margit, Mari-Liis ja Anna-Liisa.

Rühma telefon: 59151386
Rühma e-post kuukalli@kalli.ee
Margit margit@kalli.ee
 Mari-Liis mariliis@kalli.ee   
Anna-Liisa
   annaliisa@kalli.ee


Päiksekalli rühm (ingliskeelne rühm)

Päiksekalli õpetajad on
Terje, Maarja-Liisa ja Stella.

Rühma telefon 58786299
Rühma e-mail paiksekalli@kalli.ee
Terje   terje@kalli.ee
Maarja-Liisa maarja-liisa@kalli.ee 
Stella stella@kalli.ee


Pilvekalli rühm (eestikeelne liitrühm)
Pilvekalli õpetajad on
Helen, Veronika ja Alis.

Rühma telefon 53305218
Rühma e-mail pilvekalli@kalli.ee
Helen  helen@kalli.ee
Alis alis@kalli.ee
Veronika veronika@kalli.ee

Tuulekalli rühm (eestikeelne hoiurühm)
Tuulekalli õpetajad on
Annely ja Helen

Rühma telefon 5854 7273
Rühma e-post tuulekalli@kalli.ee
Annely    annely@kalli.ee
Helen      helen@kalli.ee


Vikerkaarekalli rühm (ingliskeelne hoiurühm)
Vikerkaarekalli rühma õpetajad on
Margarita ja Abiola

Rühma telefon 5887 8509
Rühma e-post vikerkaarekalli@kalli.ee

Lillekalli rühm (eestikeelne hoiurühm)
Lilllekalli rühma õpetajad on
Heilika ja Kätlin

Rühma telefon 5887 7283
Rühma e-post  lillekalli@kalli.ee 

Värvikalli rühm (prantsuskeelne rühm)
Värvikalli rühma õpetaja on Mégane

Rühma telefon 5887 7359
Rühma e-post  varvikalli@kalli.ee