4. septembril 2023 avasime Kalli-kalli lasteaia uue maja Tallinna kesklinnas Uus-Veerenni kvartalis. Lasteaiahoone ehitaja ja omanik on Merko Ehitus Eesti.

Kalli-kalli Uus-Veerenni lasteaia majas on  neli hoiurühma pere pisematele lastele ja viis  lasteaiarühma. Mitmetel rühmadel on oma eripära, et võimalikult paljud pered leiaksid meie juurest just oma lapsele sobiva arengukeskkonna. Meie lasteaias on neli projektõppe suunitlusega rühma, millest kahes rühmas on õppekeeleks eesti keel ja kahes inglise keel. Nii eesti kui ka ingliskeelsete rühmade seast saab valida keelekümblusrühma, kus siis vastavalt suunale saavad lapsed tuttavaks kas eesti või inglise keelega. Lisaks avasime koostöös Eesti Montessori Ühinguga https://www.montessorieesti.ee Montessori rühma. 

Kalli-kalli Uus-Veerenni saab olema elukvartali kogukonnakeskus, kus pakume lisaks lasteaiale palju erinevaid peredele mõeldud teenuseid – mitmekesist huviringide valikut nii lastele kui ka täiskasvanutele, laste sünnipäevade pidamise võimalust, suvelasteaia teenust ning linnalaagreid. Meie majas on mänguteraapia ja psühholoogi teenus ning on avatud ka logopeedi kabinet.

Kui soovite oma lapse lasteaeda registreerida, siis palun täitke kohaavaldus siin.